Характеристика:
Розмір, мм: 950х700х1050
Матеріал: харчова нержавіюча сталь або чорна сталь з порошковим фарбуванням.
Поворотні колеса (два з гальмами)
Біля коліс додатково встановлені пластикові відбійники, що запобігають подряпинам і пошкодженню стін під час експлуатації.
Ціна вказана за візок із чорної сталі з порошковим фарбуванням (сітка 50х50).
Гарантійний термін складає 12 місяців.
Також виготовляємо інше допоміжне (нейтральне) обладнання для пралень, готельного бізнесу і хімчисток.
Більше нашої продукції доступно на сайті – переходьте та обирайте те, що потрібно саме Вам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промтехноком |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Основні | |
| Кількість коліс обладнаних гальмом | 2 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Застосування | Для пральні |
| За типом конструкції | Нерозбірна |
| Діаметр коліс | 120 мм |
| Колір корпусу | Неіржавка сталь |
- Ціна: від 14 628 ₴











Відправка з 10 червня 2026