Опис товару
Візок призначений для збору, транспортування та тимчасового зберігання сухої білизни у пральнях, готелях, лікарнях, прасувальних та виробничих приміщеннях.
Характеристика:
Габаритний розмір: 1060х630х810 мм.
Конструкція: візок, поворотні колеса.
Матеріал: чорна сталь з порошковим покриттям.
Гарантійний термін складає 12 місяців.
Також виготовляємо інше допоміжне (нейтральне) обладнання для пралень, готельного бізнесу і хімчисток.
Більше нашої продукції доступно на сайті – переходьте та обирайте те, що потрібно саме Вам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промтехноком |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для пральні |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1060 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 810 мм |
| Діаметр коліс | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 16 068 ₴







Відправка з 22 червня 2026