Опис товару
Вітрина для викладки риби на льоду
Розмірні модулі: 1000 - 2500 мм завдовжки, ширина 600 - 1600 мм, висота 850 мм
Можливе виготовлення нестандартних виробів.
Матеріал виготовлення - харчова нержавіюча сталь.
Спеціалізовані рибні вітрини призначені для демонстрації і продажу риби і морепродуктів на льоду.
Вітрини виготовлені з нержавіючої сталі, спеціально пристосованої для роботи з солоним середовищем.
За Вашим бажанням, будь-яка вітрина може бути виготовлена без холодильної системи, в такому випадку джерелом холоду буде служити тільки лід.
Гарантійний термін складає 12 місяців.
Продукція виготовлена згідно технічних умов ТУ У 28.9-23286565-001:2024 і мають висновки СЕС.
Також виготовляємо інше допоміжне (нейтральне) та технологічне обладнання для HoReCa та торгових мереж – від барного обладнання й виробничих столів до витяжних зонтів, вітрин, стелажів та візків. Окрім цього, виготовляємо обладнання для харчових підприємств та ретейлу.
Більше нашої продукції доступно на сайті – переходьте та обирайте те, що потрібно саме Вам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промтехноком |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для заморожених продуктів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1300 мм |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 35 000 ₴









Відправка з 08 червня 2026