Виготовляємо стелажі під замовлення індивідуальних розмірів.
Стелаж виробничий призначений для зберігання чистого посуду, допоміжного інвентарю, електромеханічних приладів у виробничих приміщеннях харчоблоків, а також зберігання продуктів і напівфабрикатів у морозильних та холодильних камерах та ін.
Можливе виготовлення стелажів з 3-х, 4-х, 5-ти та більше рівнів полиць.
Технічні дані:
- виготовлені з харчової нержавіючої сталі;
- опори ніжок виготовлені з пластмаси, що регулюються за висотою.
В залежності від призначення, навантаження і розмірів полиці стелажу посилюються швелером і додатковими опорами.
Гарантійний термін складає 12 місяців.
Продукція виготовлена згідно технічних умов ТУ У 28.9-23286565-001:2024 і мають висновки СЕС.
Також виготовляємо інше допоміжне (нейтральне) та технологічне обладнання для HoReCa та торгових мереж – від барного обладнання й виробничих столів до витяжних зонтів, вітрин, стелажів та візків. Окрім цього, виготовляємо обладнання для харчових підприємств та ретейлу.
Більше нашої продукції доступно на сайті – переходьте та обирайте те, що потрібно саме Вам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промтехноком |
| Тип меблів | стелаж |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркаса столу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажу | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 600 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полиць | 4 |
- Ціна: від 8 640 ₴





Відправка з 22 червня 2026