Опис товару
Виробляємо під замовлення столи-тумби (столи виробничі з розсувними дверима) пристінні та столи виробничі з ящиками. Матеріал виготовлення: харчова нержавіюча сталь.
Варіанти виконання:
-
Промо (стільниця 40 мм, безкаркасний, ніжки з круглої труби)
- Універсал (стільниця 30 мм, каркас труба 30х30 мм, зашитий панелями).
Ніжки регулюються по висоті. Столи можуть мати одну або дві полиці або ж один, два чи три висувні ящики.
Можливо також виготовлення столу з розпашними дверима.
Гарантійний термін складає 12 місяців.
Продукція виготовлена згідно технічних умов ТУ У 28.9-23286565-001:2024 і мають висновки СЕС.
Також виготовляємо інше допоміжне (нейтральне) та технологічне обладнання для HoReCa та торгових мереж – від барного обладнання й виробничих столів до витяжних зонтів, вітрин, стелажів та візків. Окрім цього, виготовляємо обладнання для харчових підприємств та ретейлу.
Більше нашої продукції доступно на сайті – переходьте та обирайте те, що потрібно саме Вам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промтехноком |
| Тип меблів | стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Пристінний |
| Тип полиці | Цілісна |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Матеріал каркаса столу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Товщина стільниці | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 250 ₴









Відправка з 22 червня 2026