Опис товару
Стелаж для сушіння посуду з харчової нержавіючої сталі.
Варіанти виконання: тарілки-тарілки, склянки-склянки, склянки-тарілки.
Розміри:
- висота 1800 мм
- глибина 300 мм
- довжина 500/600/700/800/900/1000 мм
Оптимальний діаметр тарілок: від 260 мм до 310 мм.
-size:16px">
Можуть комплектуватись піддоном.
Вартість вказана за стелаж з двома полицями для склянок і двома полицями для тарілок розміром 600х300х1800 мм.
Гарантійний термін складає 12 місяців.
Продукція виготовлена згідно технічних умов ТУ У 28.9-23286565-001:2024 і мають висновки СЕС.
Також виготовляємо інше допоміжне (нейтральне) та технологічне обладнання для HoReCa та торгових мереж – від барного обладнання й виробничих столів до витяжних зонтів, вітрин, стелажів та візків. Окрім цього, виготовляємо обладнання для харчових підприємств та ретейлу.
Більше нашої продукції доступно на сайті – переходьте та обирайте те, що потрібно саме Вам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промтехноком |
| Тип меблів | стелаж |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для сушіння посуду |
| Тип полиці | Решітчаста |
| Матеріал каркаса столу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажу | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 600 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полиць | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 600 ₴








Відправка з 22 червня 2026